Sağlık Kadın.Net
Yeni Eklenen Yazı

Beyaz Lahananın Bilmeyen Özel Yüzü

lahanaHem güzellik hem de sağlıklı bir vücuda sahip olmak için yararlı olan bu sebze, protein ve vitamin kaynağıdır. B, C, E vitaminlerini bünyesinde bulunduran, birçok hastalığa şifa olan lahana, organik asitler ile harmanlanmıştır. Kür olarak kullanıldığında, farkını çok kısa zamanda  göreceksiniz. Vücutta bulunan zararlı maddelerin atılmasına ve hücre yenilenmesinde etkin olan sebze, doğal toksin ilacı özelliğine sahiptir. Kilosundan şikâyeti olan kişilerin, sağlıklı bir şekilde zayıflamasını sağlamaktadır. U vitamini, yani biyoformasyon etkisi, beyaz lahanayı diğer sebzelerden üstün kılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz lahananın mucizevî yararlarına, her gün yeni bir şey daha ekleniyor. Uzmanların tavsiye ettiği bu sebze, mide sorunlarına ve hastalıklarına şifa olmaktadır. Sindirim kolaylığını ve bağırsakların daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Vücutta oluşan akne ve geçmeyen yaraların iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Romatizmal rahatsızlıkların yol açtığı reaksiyonları büyük ölçüde iyileştirmektedir. Vücut direncini artırır.

Özellikle kolon, göğüs kanserine ve kalp krizine engel olur ve büyük oranda ilerlemesini durdurur. Gündelik hayatta daha zinde ve enerji dolu olmasını sağlar. Cildi güzelleştirir ve vücutta bulunan fazla suyu, zehirli toksinleri dışarı atmasına yardımcı olur. Kansızlığı giderir ve kan şekeri değerini dengeye sokar. Bağışıklık sistemini güçlendirme özelliğinin yanı sıra, kadınların en korktuğu selülitin tedavisinde bire bir etkin rol oynar. Ve çatlak selülit oluşmasına büyük ölçüde engel olur. Kulak çınlamasına bire bir çözüm olan lahana, hormonları da düzene sokmaktadır. Zona, dolama gibi ağrılı sorunlara şifa olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Moda sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap, Güzellik ve Bakım sitemap, Sağlık sitemap Yandex.Metrica